SEO Ajansı

Seoinno, markalar için dönüşüm oranı yüksek organik SEO çalışmaları yürütür, kısa sürede sonuç almanızı sağlayan SEM kampanyaları oluşturur.

seo ajansı

Search Engine Optimization yani SEO, dilimizde Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinir. SEO çalışmaları planlı ve profesyonel kadrolar tarafından yürütüldüğünde getirisi yüksek, etkili bir pazarlama kanalı haline gelir. Doğru SEO ajansı ile çalışmak bu aşamada çok önemlidir.

Seoinno olarak kendimizi diğer SEO ajanslarından daha farklı konumlandırmayı tercih ediyoruz. Ülkemizde SEO sadece web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkması olarak algılanır. Alakasız sitelerden link alıp sitemizin içini gereksiz anahtar kelimelerle doldurmak bizim SEO çalışmalarımıza pek uymuyor.

Biz bu duruma daha farklı bir açıdan bakıyoruz. Ölçümlenemeyen hazır SEO paketlerini satmıyoruz ve asla satmayacağız! Her firma için aynı hizmeti sunan paket SEO çalışmalarının mantığını da hala kavrayabilmiş değiliz. Seoinno her marka için o markanın kimliğine uygun SEO stratejileri geliştirir.

Yaptığımız SEO çalışmalarında arama motorlarından ziyade kullanıcıyı baz alırız. Çünkü kullanıcıyı tam olarak tatmin eden bir web sitesinin kullanıcılardan aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde arama motorları tarafından üst sıralarda konumlandırıldığını ve bunun çok daha kalıcı bir yöntem olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla yaptığımız tüm çalışmaların amacı web sitenizi kullanıcılar için kusursuz hale getirmektir.

SEO Ajansı Olarak Seoinno'ya Güvenebilirsiniz

Diğer SEO ajanslarının aksine çalışmalarımız süresince sosyal medya ve dijital PR konularına da büyük önem vermekteyiz. Müşterilerimizi kendi kategorilerinin en bilinen ve marka değeri en yüksek firmaları haline getirmek için dijital platformun tüm imkanlarını kullanırız. Ülkemizde Growth Hacking çalışmalarına yer veren ilk SEO ajansı olmak da bizi motive ediyor. Çalıştığımız müşterilerimizin marka değerini arttırmak için sosyal medya ve dijital PR çalışmaları da yapmaktayız.

SEO çalışmalarının maliyeti nedir ? Nasıl hesaplanır ?

SEO çalışmalarında maliyeti belirleyen bazı parametreler vardır. Web sitesinin site içi SEO yapısı, çalışma yapılacak anahtar kelime sayısı, anahtar kelimelerin aylık aranma hacimleri ve sektördeki rekabete göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

SEO çalışmaları ne zaman sonuç verir ?

SEO çalışmalarında başarıya ulaşma süreleri bağlı olunan sektöre göre farklılıklar gösterebilir, rekabetin az olduğu ya da rakiplerin SEO açısından çok zayıf olduğu durumlarda 2-3 ay gibi bir sürede çalışma başarıya ulaşabilir, rekabetin çok yoğun, rakiplerin de çok güçlü olduğu durumlarda ise süre uzayabilir.

SEO mu ? Adwords (SEM) mü ?

Seoinno bir SEO ajansıdır ve çalışmalarında önceliği SEO'ya verir, ki uzun vadede SEO her zaman müşterisine daha çok kâr sağlar. Örnek vermek gerekirse SEO yatırımlarını bir evi satın almak, Adwords'ü ise bir evi kiralamak olarak düşünebilirsiniz. Uzun vadede SEO her zaman faydalıdır ama SEO yatırımlarından dönüş almanız aylar sürebilir ve pazarlamak istediğiniz ürünün trendinin o kadar ömrü olmayabilir, zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda Adwords daha faydalı bir yatırım aracı olabilir.  

Markanız için gerçekleştirmeyi düşündüğünüz SEO ve SEM yatırımları için bizimle telefonla irtibata geçebilir, aşağıdaki teklif formunu doldurabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.