Seoinno olarak 2012 yılından beri markalar için SEO çalışmaları yürütmekteyiz. İnternet denen büyülü dünyanın işini büyütmek isteyen markalar için müthiş bir platform olduğunu düşünüyor ve markalara değer katacak nitelikli işler yapmaktan keyif alıyoruz. 360 derece hizmet veren diğer ajansların aksine biz sadece en iyi bildiğimiz iş olan arama motoru optimizasyonu (SEO) üzerine yoğunlaşıyoruz. 

Seoinno hakkında

İşimizi yaparken sektörü geliştirmek için de yoğun çaba harcıyoruz, Türkiye'de SEO ile ilgili olarak şu ana kadar altı kitap basılmıştır ve bu kitapların üçü Seoinno kurucusu Gökhan Barışkan tarafından yazılmıştır. 

Çalışmalarımızda analiz ve raporlama programları dışında program kullanmıyoruz, organik çalışmalar yapıyoruz. Fazla Madmen izlemekten de olabilir fakat yaratıcı olmaktan gerçekten keyif alıyoruz. İsmimizden anlayacağınız üzere inovasyonu du çok seviyoruz. Müşterimiz olsun ya da olmasın yeni fikirlerle gelen ve sektörü geliştirecek tartışmalara açık olan herkese kapımız daima açık, çayımız her zaman tazedir, etilerdeki mütevazi ofisimize bekliyoruz. 

Bizi Instagram'dan takip etmek istersen hiç çekinme lütfen.