Seoinno olarak 2012 yılından beri markalara kurumsal SEO hizmetleri sunmaktayız.Kendimizi sadece arama motorlarını hedefleyen bir SEO ajansı olarak görmüyoruz, geliştirdiğimiz tüm SEO stratejilerinin içinde sosyal medya kullanımı ve marka itibarına yönelik faaliyetlerimiz de bulunuyor.

Seoinno butik bir SEO ajansıdır. Prensip olarak paket SEO çalışmaları satmıyoruz. Müşterilerimiz için marka kimliğine uygun ve gerçekten fayda sağlayabilecek stratejiler geliştiriyoruz. Hayal satmıyoruz, spesifik çalışıyor ve müşterilerimizi üzmüyoruz.

Seoinno hakkında

Yalnızca SEO yapıp müşterilerin sizi bulmasını beklemek yerine inbound marketing stratejilerinin dışına çıkarak kurumsal seo olarak da tabir ettiğimiz, tamamen marka kimliğine uygun olarak, dijital alanın tüm platformlarında markayı büyütüyor, bunun için internetin tüm imkanlarını kullanıyoruz.

Çalışmalarımızda analiz ve raporlama programları dışında program kullanmıyoruz, organik çalışmalar yapıyoruz. İnovasyonu seviyoruz... Müşterimiz olsun olmasın, yeni fikirlerle gelen ve "brain storming" yapmayı seven herkese kapımız daima açık, çayımız her zaman tazedir.